Starý otec - poctivé slovenské potraviny

CZ SK
Filozofie
Starého
Otce

Starý Otec je síť prodejen s potravinami, která si dala za cíl nabídnout svým zákazníkům výlučně slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutečně vyráběny, ne pouze zabalené. Věříme, že se na Slovensku produkuje množství skvělých produktů, jen nemají možnost získat takovou marketingovou podporu, jak mají světové značky a proto neprávem zůstávají v pozadí.

Prodejní síť
Slovenských
výrobků

V únoru otevíráme svou první českou prodejnu v brněnské Olympii. Pevně věříme, že do konce roku přibudou v rámci Brna další.

V Bratislavě máme síť 15 prodejen, která prodává produkty malých a středních výrobců a je orientována primárně na kvalitu.

Na male a střední dodavatelú sme vsadili proto, že jsou podle nás těmi tradičními nositeli kvality. Jejich snahou není vyrábět a prodávat tisíce kusů - raději zůstávají při menší, ale kvalitnější výrobě. U mnohých je to záležitost několika generací, které s hrdostí pokračují v díle započatém jejich starými otci.

nové produkty
Kvalitní suroviny
Od slovneských
výrobců

V současnosti najdete v prodejně Starého Otce více než 650 českých a slovenských produktů od malých a středních výrobců. Všechny se vyznačují důrazem na kvalitu použitých surovin a výrobních postupů.

Vyvinuli jsme značné úsilí, abychom objevili produkty vysoké kvality a výjimečné chuti, které máte možnost najít v našich prodejnách. Všechny jsou dílem šikovných rukou, které do svých produktů vkládají lásku a poctivost, častokrát děděnou z generace na generaci.

Vlastní výroba
produkujeme vlastní produkty