Starý otec - poctivé slovenské potraviny

CZ SK

Maso a masné výrobky

Maso a masné výrobky jsou u Starého Otce královskou kategorií. Speciálně pro potřeby Starého Otce jsme si postavili vlastní masovýrobu, kde produkujeme výrobky, kterým se těžko hledá konkurence.

Ať už jsou to šunky (dušená, slovenská, drůbeží, pražská), u nichž obsah masa začíná na 90%, tři druhy párků, špekáčky, jateční řada (jitrnice, jelita, tlačenka), klasická uzená masa (kýta, kotleta, krkovice), oravská slanina čerstvá i sušená nebo čerstvé či sušené klobásy.

O kvalitě těchto produktů svědčí i fakt, že všechny produkty kromě krvavničiek (které obsahují housky) jsou vhodné i pro celiaky.

Kromě toho máme v nabídce čerstvé chlazené maso hovězí, vepřové, drůbeží (vcelku i části) a vynikajícího čerstvého sumečka afrického z chovu v Hubicích. Kromě toho najdete v našich mrazicích skříních rovněž delikátní kusy zvěřiny z revírního chovu (daněk, jelen a muflon).

Filozofie
Starého
Otce

Starý Otec je síť prodejen s potravinami, která si dala za cíl nabídnout svým zákazníkům výlučně potraviny vyráběné v České republice a na Slovensku. V těchto zemích se produkuje mnoho skvělých produktů, na které můžeme být skutečně hrdí. Nechceme, aby zůstávaly neprávem v pozadí jen proto, že nemají takovou marketingovou podporu jako světové značky, a proto se pro ně snažíme získat prostřednictvím našich prodejen širší povědomí a nové zákazníky.