Starý otec - poctivé slovenské potraviny

CZ SK

Čerstvé pečivo

Jaká by to byla prodejna potravin bez čerstvého pečiva? U Starého Otce najdete čtyři druhy chleba (kváskový, špaldový, žitný a pšenično-žitný), tři druhy rohlíků (tukový, lněný a tmavý) slané a sladké pečivo (buchty, dvoukoláče, motáky, pagáče) a speciální pečivo - mrkvové šatičky, tvarohové šatičky, makové štangle, ořechové a makové rohlíčky, sušenky, slunečnicové krekry či brynzovníky.

Všechno pečivo, které u nás najdete, je čerstvé. Zmrazené a dopékané produkty u nás nehledejte. Rovněž z produkce pekárny pocházejí vynikající mrazené pirohy plněné višněmi, tvarohem, povidly či masem.

Filozofie
Starého
Otce

Starý Otec je síť prodejen s potravinami, která si dala za cíl nabídnout svým zákazníkům výlučně potraviny vyráběné v České republice a na Slovensku. V těchto zemích se produkuje mnoho skvělých produktů, na které můžeme být skutečně hrdí. Nechceme, aby zůstávaly neprávem v pozadí jen proto, že nemají takovou marketingovou podporu jako světové značky, a proto se pro ně snažíme získat prostřednictvím našich prodejen širší povědomí a nové zákazníky.